Koniecpotenia.sk

Studené nohy a studené ruky

Studené ruky a studené nohy sú samostatnou kapitolou priamo súvisiacou s nadmerným potením v týchto partiách. Mnoho ľudí, ktorí sa nadmerne potia si myslia, že za studené ruky a nohy môže v ich prípade nedostatočné prekrvenie končatín. Pri nadmernom potení sa však jedná o niečo iné. Všetky tekutiny, teda aj pot, sú veľmi dobrými vodičmi tepla. A to tak dobrými, že prenášajú okolitú teplotu približne 20x rýchlejšie ako vzduch. Ak máte ruky a nohy neustále pokryté potom, budú sa veľmi rýchlo prispôsobovať okolitej teplote, ktorá málokedy presiahne teplotu tela, teda 37 ° C. V takom prípade budete pociťovať na rukách a nohách nepríjemný chlad. Akonáhle sa však okolitá teplota priblíži hodnote 37 ° C, budete sa síce potiť, ale chlad zmizne.

Čo teda robiť, ak sú vaše ruky a nohy nielen neustále spotené, ale aj studené ako ľad? Verte, že nemusíte tieto pocity zažívať až do konca života. Iontoforéza Vám dokáže pomôcť aj v tomto prípade veľmi jednoducho. Iontoforéza zastaví potenie a tým zmiznú aj studené ruky a studené nohy. Poďme si ukázať ako.

Ako iontoforéza odstraňuje studené ruky a studené nohy

Ako iontoforéza odstraňuje studené ruky a studené nohy Ako už bolo povedané, pocit studených rúk a nôh v kombinácii s nadmerným potením nesúvisí s nedokrvením končatín, ale s tým že končatiny neustále pokryté potom veľmi rýchlo chladnú, takmer 20x rýchlejšie než v prípade že by boli suché. Iontoforéza Electro Antiperspirant teda nielenže zastaví nadmerné potenie rúk i nôh, ale zároveň zaistí že už nikdy tieto partie nebudete mať studené. Akonáhle totiž dlane a chodidlá budú v suchu, budú sa môcť zahriať tak ako každá iná časť vášho tela. Na stránke Iontoforéza a potenie rúk alebo Iontoforéza a potenie nôh zistíte, ako sa zbavíte nechceného potenie a studené ruky ani studené nohy vám už nikdy nebudú komplikovať život.

Potvrdenie o účinnosti

Kliknutím zväčšíte obrázok.

Čítajte tiež