Koniecpotenia.sk

Čo je iontoforéza

Iontoforéza je lekárska metóda používaná na odstránenie nadmerného potenia už bezmála 30 rokov. Jej účinnosť potvrdzujú desiatky tisíc užívateľov po celom svete, ktorí vďaka nej vyriešili svoje problémy s nadmerným potením dlaní, chodidiel, podpazušia, ale aj nadmerné potenie hlavy a mnohých ďalších častí tela. Inovatívna iontoforéza Electro Antiperspirant je schválená právoplatnou zdravotníckou pomôckou a dokáže odstrániť nadmerné potenie rúk, nôh, podpazušia, hlavy, chrbta i ďalších časti tela aj za jeden týždeň používania. Poďme si technológiu, ktorou iontoforéza Electro Antiperspirant disponuje predstaviť bližšie.
Čo je iontoforéza Technológia nazývaná iontoforéza používa molekuly vody a slabý elektrický prúd z tužkových batérií k pôsobeniu na hyperhidrózou (nadmerným potením) postihnuté miesta na tele. Stačí, aby iontoforéza pôsobila na potné žľazy raz za čas, čím sa dajú úspešne blokovať prejavy nadmerného potenia po neobmedzene dlhú dobu a to za cenu, ktorá sa pri používaní dobíjacích batérií blíži nule. Na začiatku liečby sa procedúra aplikuje častejšie, tak ako je uvedené v návode na použitie. Po ustúpení potenia, sa už iontoforéza aplikuje iba v prípade, že sa potenie začne pozvoľna vracať, čo sa deje raz za niekoľko týždňov až mesiacov.
Čo je iontoforéza Iontoforéza Electro Antiperspirant je navrhnutá tak, aby bola maximálne prenosná a užívateľ ju mohol mať so sebou a používať prakticky kdekoľvek. Iontoforéza je napájaná z tužkových batérií, čo zaručuje jej vysokú bezpečnosť. Zároveň sa však jedná o jeden z najvýkonnejších prístrojov na trhu, použiteľný výkon dosahuje plných 30mA. Všetko čo je treba, dostanete zabalené v praktickom kufríku, ktorý navyše po otvorení slúži aj ako nádoby na vodu. Takže sa o nič nemusíte starať. Ako už bolo spomenuté jedná sa o zdravotnícku pomôcku, a preto je potrebné na dosiahnutie maximálnej účinnosti pozorne čítať návod na použitie.

Pri vývoji ionoforézy Electro Antiperspirant spolupracovali odborníci z oborov kožného lekárstva a elektrotechniky s viac než 40 rokmi skúseností. Ich cieľom bolo jediné, vytvoriť prístroj, ktorý bude maximálne bezpečný a bude pomáhať naozaj každému, koho trápia nepríjemné pocity spojené s nadmerným potením na rôznych častiach tela. Iontoforéza Electro Antiperspirant získala certifikáty a právoplatné označenie zdravotnícka pomôcka na renomovanom Inštitúte pre testovanie a certifikáciu. V rokoch 2011 a 2012 prebehla nezávislá klinická štúdia, ktorá preukázala jej maximálnu účinnosť a toleranciu pacientov k liečbe. Záznam z prednášky tejto štúdie môžete zhliadnuť na nasledujúcom videu.

Klinická štúdia prístroja Electro Antiperspirant

Potvrdenie o účinnosti

Kliknutím zväčšíte obrázok.

Čítajte tiež